ترازوی خانگی تن زیب مدل ۹۰۱۳۷

داشتن یک ترازوی متناسب با شرایط محیطی ایران قطعاً انتخابی مناسبی است.

شرکت «تن زیب» در طراحی ترازوی خود مختصات ایران را در نظر گرفته است؛ بدین معنی که میزان فشار هوای وارده بر این محصول در تمام نقاط ایران، در دقت اندازه‌گیری این مدل مشکلی ایجاد نمی‌کند. این دستگاه امکانات مختلفی دارد. بیشترین و کمترین وزن قابل‌اندازه‌گیری این ترازو ۱۸۰ و ۲٫۵ کیلوگرم است که در مقایسه با ترازوهای دیگر اندازه‌ای مناسب به حساب می‌آید. اکثر ترازوها وزن افراد را تنها در دو واحد اندازه‌گیری پوند و کیلوگرم نمایش می‌دهند؛ اما این دستگاه میزان وزن افراد را در واحد اندازه‌گیری استون هم نمایش می‌دهد.

Digital-Scale-Tanzib-90173be8278

دقت اندازه‌گیری این مدل تا ۱۰۰ گرم است که میزان دقت مناسبی محسوب می‌شود. این محصول صفحه‌نمایشی از نوع LCD با نور پس‌زمینه دارد که خواندن اطلاعات را بسیار آسان می‌کند.

یکی از ویژگی‌هایی که باید در انتخاب این محصول موردتوجه قرار گیرد، درجه‌حرارت کارکرد ۵ تا ۴۰ درجه‌ی سانتی‌گراد است. از آنجایی‌که اکثر نقاط ایران هوایی گرم دارد، باید برای استفاده از این ترازو در دمای مناسب دقت شود. برای اندازه‌گیری وزن تنها باید روی آن قرار گرفت تا روشن شود و وزن را اندازه گیری کند.

برای این محصول، سیستم خاموشی خودکار در نظر گرفته شده است که ترازو را ۱۰ ثانیه پس از استفاده خاموش می‌کند. از دیگر ویژگی‌هایی که استفاده کردن از این دستگاه را آسان می‌کند، نمایشگر تعویض باتری و هشدار خطای محاسباتی است. این محصول نباید در معرض آب قرار گیرد؛ بنابراین نمی‌توان در محیط‌های مرطوب از جمله حمام از آن استفاده کرد.

ترازوی تن زیب دارای امکانات و ویژگی‌هایی از قبیل بیشترین وزن تحمل‌پذیر ۱۸۰ کیلوگرم، دقت اندازه‌گیری ۱۰۰ گرم، نمایشگر LCD با نور پس‌زمینه، منبع تغذیه باتری نیم قلمی، سیستم خاموشی خودکار، درجه‌حرارت کارکرد ۵ تا ۴۰ درجه‌ی سانتی‌گراد، نمایشگر تعویض باتری، هشدار خطای اندازه‌گیری و طراحی متناسب با شرایط زیست‌محیطی ایران است.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!