ترازوی دیجیتالی بیورر مدل BG55

وقتی در مورد وزن و تناسب صحبت می‌کنیم،

اولین موضوعی که به ذهنمان می‌رسد اندازه‌گیری است. اندازه‌گیری این‌ که چه‌قدر چاق یا لاغر شده‌ایم، به چه میزان باید به وزنمان اضافه کرده و یا از آن کم کنیم، همه موضوعاتی هستند که پشت سرهم در ذهنمان مرور می‌شوند. با استفاده از ترازو نه تنها می‌توان وزن را اندازه‌گیری کرد بلکه در مدل‌های پیشرفته‌ی آن می‌توان میزان آب بدن، چربی و تراکم استخوان را نیز بدست آورد.

hhi5012

ترازوی دیجیتال BG55 دارای بیشینه وزن قابل تحمل ۱۵۰ کیلوگرم و واحدهای اندازه‌گیری پوند، کیلوگرم و استون است. از دیگر ویژگی‌های مثبت این مدل، می‌توانیم به صفحه نمایش نسبتا بزرگ اشاره کنیم که با استفاده از آن می‌توانید وزن خود را به راحتی بخوانید. همچنین سیستم خاموشی خودکار، BG55 را پس از استفاده خاموش می‌کند. یکی از قابلیت‌هایی که این ترازو را در رده‌ی ترازوهای حرفه‌ای قرار می‌دهد، اندازه‌گیری شاخص‌های سلامتی از قبیل میزان آب، چربی، تراکم استخوانی و درصد ماهیچه است. این وسیله ۱۰ حافظه دارد که برای حداکثر ۱۰ نفر به کار می‌رود. با فشردن دکمه‌های روی صفحه و قرار گیری هر کدام از این ۱۰ نفر روی ترازو، وزن جدید به حافظه‌ی اختصاصی آن فرد اضافه می‌شود. با استفاده از یک باتری لیتیومی و زدن ضربه روی ترازو، می‌توان BG55 را روشن کرد. با توجه به امکانات ذکر شده، اگر به یک ترازو برای اندازه‌گیری شاخص‌های مختلف بدن نیاز دارید، این مدل انتخابی مناسب است.

مشخصات فنی

  • بیشترین وزن قابل تحمل۱۵۰ کیلوگرم

  • واحد های اندازه گیریکیلوگرم, پوند و استون

  • نمایشگرLCD بسیار بزرگ

  • منبع تغذیهباتری لیتیومی

  • سیستم خاموشی خودکار

  • اندازه گیری شاخص‌های سلامتی

  • توضیحات انواع محاسبات شاخص ها– اندازه گیری آب بدن– اندازه گیری چربی– اندازه گیری تراکم استخوانی و درصد ماهیچه

  • دیگر ویژگی ها– ترازوی تشخیصی با صفحه بسیار بزرگ و طراحی زیبا– هرم تفسیر چربی بدن– توده استخوان و سوخت و ساز بدن– تفسیر اطلاعات اندازه گیری شده (وزن، چربی بدن، درصد ماهیچه)– روند نمایش اطلاعات– نشانگر بار بیش از ظرفیت ترازو– روشن شدن با تکنولوژی ضربه ای– تبدیل واحد کیلوگرم به پوند و استون– جایگاه حافظه برای ۱۰ کاربر– توصیه می‌شود در دوران بارداری استفاده نشود زیرا مایع آمنیوتیک ممکن است موجب اندازه‌گیری غیردقیق وزن شود– به دلیل احتمال لیزخوردن با پای خیس روی ترازو نباید ایستاد

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!