ترازوی دیجیتال فلر مدل PS 505

Feller PS 505 Digital Scale

برای روشن‌کردن تمام ترازوها از باتری استفاده می‌شود. برخی به باتری لیتیومی و برخی دیگر به باتری سکه‌ای نیاز دارند؛ اما در این میان ترازویی که بتواند از انرژی خورشیدی برای اندازه‌گیری وزن استفاده کند، بسیار کمیاب است. ترازوی« PS 505» تولید شرکت «فلر» (Feller)، برای روشن‌شدن از انرژی خورشیدی استفاده می‌کند.

hhi5012

علت در نظر گرفتن این منبع تغذیه، صرفه‌جویی در مصرف منابع است. اما مشکل این ترازو غیرقابل‌استفاده‌بودن آن در مکانی است که هیچ نوری وجود ندارد. برای این محصول بیشترین وزن قابل‌تحمل ۱۵۰ کیلوگرم در نظر گرفته شده است که برای اندازه‌گیری اضافه‌وزن، میزان مناسبی است.

یکی از ویژگی‌های مثبت این مدل، صفحه‌نمایش نسبتا بزرگ آن است که باعث می‌شود وزن به ‌صورت خوانا نمایش داده شود. روشن‌کردن این محصول بسیار آسان است. باید یک ضربه روی صفحه‌ی آن وارد کرد یا اینکه به محض ایستادن روی آن خودبه‌خود روشن می‌‌شود.

این محصول می‌تواند میزان وزن را در دو واحد کیلوگرم و پوند نمایش دهد این ویژگی می‌تواند برای بسیاری از افراد که با واحدهای اندازه‌گیری مختلف راحت هستند، مناسب باشد. این دو واحد اندازه‌گیری، استفاده از این محصول را برای اکثر افراد آسان می‌سازد. ترازوی PS 505 دارای صفحه‌نمایش LCD، واحدهای انداز‌گیری کیلوگرم و پوند، بیشینه‌ی وزن قابل‌تحمل ۱۵۰کیلوگرم، منبع تغذیه‌ی انرژی خورشیدی و قابلیت روشن‌شدن خودکار است.

ترازوی دیجیتال فلر مدل PS 505

مشخصات فنی

  • بیشترین وزن قابل تحمل۱۵۰ کیلوگرم

  • واحد های اندازه گیریکیلوگرم، پوند

  • نمایشگرLCD

  • منبع تغذیهانرژی خورشیدی

  • اندازه گیری شاخص‌های سلامتی

  • دیگر ویژگی هاابعاد نمایشگر: ۷٫۴ × ۳٫۵ سانتی‌متردارای قابلیت روشن شدن خودکار

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!