آی آر توزین|ترازو|محصولات سنجشی

معرفی محصولات سنجشی ترازو,باسکول الکترونیکی,چابگر در ایران

چهارشنبه 7 فروردین 1398

باسکول دیجیتال محک مدل MDS13000F

نویسنده: سهیل صادقی   

باسکول دیجیتال محک مدل

MDS13000F

  ویژگی‎‌ها

 1. مجهز به چهار لودسل با کیفیت بالا.

 2. دارای کفهStainless steelبا ابعاد ۱۱۵ cm در ۱۱۵ cm.

 3. ساختار انتقال وزن تمام فلزی با استحکام بسیار بالا.

 4. قاب نمایشگر از مواد ABSو پلی کربنات با استحکام فوق العاده و پایداری رنگ در مقابل نور خورشید.

 5. چرخش عمودی نمایشگر به اندازه ۹۰ درجه که در زوایای ۲۲ درجه قفل می شود.

 6. چرخش افقی نمایشگر به اندازه ۱۸۰ درجه.

 7. نمایشگر متحرک با طول کابل ۵ متر.

 8. نمایشگر با استفاده از LED red 7-segmentبا قابلیت نوری بالا، قابل مشاهده در شب و محیطهای کم نور.

 9. دقت فوق العاده در توزین و سرعت بالا در پایدار شدن وزن.

 10. کارکرد طبیعی دستگاه در ولتاژهای مختلف برق شهر(۹۰ولت تا ۲۵۰ولتFree Voltage)

 11. مجهز به باطری قابل شارژ داخلی جهت استفاده در زمان های قطع برق.


قابلیت های

 1. ۱۰ حافظه قیمت کالا.

 2. امکان پارسنگ.

 3. ساعت و تقویم.

 4. قابلیت انتخاب دقت توزین.

 5. صفر کننده خودکار (Auto zero tracking).

 6. نشان دهنده استفاده دستگاه از باطری.

 7. آلارم هشدار دهنده وزن بیش از حد مجاز بر روی کفه.

 8. امکان وارد کردن کلمه رمز (Password) برای جلوگیری از استفاده افراد غیر مجاز از ترازو.

 9. امکان اتصال به کامپیوتر.

 10. امکان اتصال به نمایشگر دوم جهت کنترل باسکول از فاصله دور.

 11. قابلیت اتصال به چاپگر با امکان چاپ فاکتور فروش شامل نام کالا، نام فروشگاه، تاریخ و ساعت فروش.

نظرات() 

چهارشنبه 7 فروردین 1398

ترازو برای سوپرمارکت

نویسنده: سهیل صادقی   

ترازو برای سوپرمارکت

ترازو  ۳۰ کیلویی محک

ترازوی ۳۰ کیلویی محک مدل۱۱۰۰۰

ترازوی دیجیتال محک دارای ۳۵حافظه مستقیم کالا می باشد این ترازو قابلیت جمع خرید چند کالای وزن شده بر روی ترازو را دارد وبرای ۲مشتری که همزمان برای وزن کشی کالابرروی ترازوی دیجینتالی کارایی دارد .

ترازو دارای نمایشگر  LED با وضوح کامل وبالا می باشد تا مشتری نیز کاملآ کالای توزین شده خود رابر روی ترازو همراه با جمع کل خرید مشاهده نماید بدنه این نوع ترازو دیجیتالی از پلاستیک فشرده می باشد ودارای ۳نمایشگر وزن،قیمت ،قیمت کل می باشدوساخت وتولید شرکت تولیدی ترازومحک (توزین توان سنجش)می باشد.

کیبرد ترازوی محک لمسی بوده وبرای کار استفاده از کیبرد این نوع ترازو دیجیتال راحت تر می باشد.

ترازو فروشگاهی محک دارای بوق تایید در زمانی که کاربر از دکمه های کیبرد ترازو استفاده می نماید،به صدادر می اید واین بوق نیز زمانی که با بیش از حد ظرفیت بر روی ترازو قرار داده شود نیز به طورممتد به صدادر می اید ترازو دیجیتال فروشگاهی محک قابلیت اتصال به کامپیوتروثبت اطلاعات در کامپیوتر از طریق کابل ارتباطی با پورت۲۳۲ PSمی باشد وامکان پذیراست ترازو محک دارای باطری جهت استفاده در زمان های اضطراری می باشد که ترازو در زمان قطع برق خاموش نمی شود وبه طور اتوماتیک ترازو با باطری کار می کند.


ترازو محک  ۳۵ کیلویی مدل ۱۱۰۰۰ دارای ۲۵ماه گارانتی و۱۰سال خدمات پس از فروش می باشد.پیشنهاد ایمن ترازبه شما مشتریان عزیز استفاده از این نوع ترازو دیجیتال  باعنوان ترازو محک مدل MDS 11000می باشد.

ترازوی محک  ۳۵ کیلویی تولید شرکت توزین توان سنجش که تولید کننده انواع ترازو دیجیتال  و ترازوی صنعتی  و باسکول  در ایران می باشد. ترازودیجیتالی محک  مدل ۱۱۰۰۰ دارای ۳۵حافظه مستقیم برای کالاهایی که بر روی کفه ترازو قرارداده می شود می باشد این ترازو دارای ظرفیت ۳۵ کیلو می باشدوبا نام ترازوی دیجیتال محک علمک دار مدل ۱۱۰۰۰شناخته شده است .

V

شرکت محک باطراحی فوق العاده ی ترازوی محک  مدل ۱۱۰۰۰ توانسته خود را به عنوان یکی از پر فروش ترین تولیدکنندگان ترازوی فروشگاهی در سطح کشور معرفی نماید.

این نوع ترازو با مدل ترازو  محک  ۵۰کیلویی ازنظر ظاهری تفاوتی ندارد وفقط تنها تفاوت بین این دو ترازوی دیجیتالی ظرفیت انها می باشد طوری که مشتری به هیچ عنوان متوجه تفاوت بین دو ترازو نمی شود وتنها نشان این تفاوت میزان ظرفیت ترازوی دیجیتالی محک می باشد که در قسمت بالای نمایشگر ترازو نشان داده می شود. این ترازو دارای دقت فوق العاده وبا قابلیت تغییر میزان دقت و وزن کشی توسط کاربرمی باشد ودقت ترازو محک  ۳۵ کیلویی مدل ۱۱۰۰۰بین ۲و ۵و ۱۰ گرم می باشد. ترازوی محک  دارای تنوع رنگ بندی می باشد ویکی از دلایل اصلی که باعث پر فروش ترین شدن این نوع ترازو شده تنوع رنگ بندی ترازوهای دیجیتال محک می باشد .

یکی از باکیفیت ترین ترازو های موجود در سطح کشور می باشد یکی دیگر از حسن های ترازو دیجیتال فروشگاهی دارابودن کاور پوششی روی ترازو می باشد که باعث جلوگیری از ورود گرد وغبار روی سطح ترازو دیجیتالی وافزایش طول عمر ترازو محک می باشد .ترازوی فروشگاهی فوق قابلیت کار بابرق وباطری را داراست تا در مواقعی که برق قطع می باشد ترازو  فروشگاهی به طور اتوماتیک از برق استفاده می نماید تا خللی در کار مشتری برای استفاده از ترازوی دیجیتال فروشگاهی ایجاد ننماید. ترازو فروشگاهی محک خدمت شما معرفی گردید .

ترازوی ساده امکان تولید و چاپ فاکتور فروش در ترازوی دیجیتال امروزه یکی از ویژگی های مهم در فروشگاه ها می باشد ، در صورتی که شرایط کار و یا فروشگاه نیاز به صدور فاکتور ندارد از ترازوی ساده که قابلیت چاپ فاکتور را ندارد استفاده می گردد .
ترازوی بدون پرینتر مانند ترازوی پرینتر دار در مدل های متنوعی تولید و عرضه می گردد ، این ترازو نیز کاملا دیجیتال بوده و از برق و باتری تغذیه می نماید ، در این گروه ها ترازو ها ، نیز قابلیت اتصال به چاپگر جانبی نیز وجود دارد .
چاپگر جانبی توسط کابل به ترازو اتصال می یابد و اموری که توسط ترازو انجام می گردد ، از طریق چاپگر به مشتری و فروشنده گزارش می گردد

مشخصات ترازوی ۳۵ کیلویی محک مدل ۱۱۰۰۰

 نوع دستگاه : ترازوی محک فروشگاهی  مدل MDS 11000

کمینه ظرفیت : ۱۰ گرم

بیشینه ظرفیت : ۳۵ کیلو گرم

حساسیت ترازو : ۲ گرم

ابعاد ترازو : ۴۲ × ۴۲ × ۵۵ سانتیمتر

ابعاد سینی : ۳۸ × ۲۴ سانتیمتر

ارقام نمایشگر : وزن ۵ رقم ، قیمت واحد ۵ رقم ، قیمت کل ۵ رقم

نوع نمایشگر : LED RED 7 SEGMENT

تغذیه : برق و باطری

کارکرد در دمای :  ۲۰C~40C

حداکثر توان مصرفی : ۳۵W

مشخصات چاپگر : سرعت ۷ خط بر ثانیه ، پهنای کاغذ ۴۸ کارکتر

سیگنال خروجی رله : پالس مربعی به پهنای ۰٫۵ ، ولتاژ ۶۷ ، جریان حداکثر ۱A

فیش پرینتر : قابلیت ارتقاء دارد

نوع دستگاه : ترازوی ساده رومیزی

وزن پک کامل ترازو با کارتون : ۱۰ کیلو گرم

 ترازوی دیجیتالی محک مدل ۱۱۰۰۰ به دلیل داشتن دقت فوق العاده در توزین و نیز قابلیت قطعه شمار داخلی در ۶ سال اخیر در گروه بهترین ترازوی ساده رومیزی موجود بازار بوده است ، ترازو محک دیجیتال که به ترازوی محک ساده نیز معروف است ، با به بازار آمدن ترازویپرینتردار محک ۱۵۰۰۰ و ترازو پرینت دار محک ۱۴۰۰۰ به دلیل نداشتن پرینتر داخلی از بازار رقابت خارج گردید ، این ترازو قابلیت اتصال به چاپگر جانبی را دارد اما چاپگر جانبی کیفیت چاپگر داخلی را ندارد .

ترازوی دیجیتال محک در سال های اخیر در میان ترازوهای دیجیتال ، بهترین ترازو دیجیتالی با کیفیت قوق العاده شناخته شده است که این مهم مایه ی افتخار شرکت محک می باشد .

ترازو فروشگاهی محک   ۳۵ کیلویی مدل MDS 11000

عبارات مرتبط با این محصول :

ترازو ، ترازو دیجیتال، ترازو فروشگاهی، ترازو محک .
توضیح مختصر : موارد استفاده از این محصول :
ترازو فروشگاهی محک دارای کیفیت بالا می باشد که سالیان دراز در حال تولید است ، ظاهر شکیل و دقت بالا از مشخصات ویژه ی ترازو دیجیتال محک می باشد که در فروشگاه هایی که نیاز به تولید فاکتور نیستند مورد استفاده قرار می گیرد ، گارانتی ترازو محک ۲۴ ماه می باشد .

نظرات() 

چهارشنبه 7 فروردین 1398

ترازو گرمی آدام HCB-602 H

نویسنده: سهیل صادقی   

ترازو گرمی آدام  HCB-602 H
عبارات مرتبط با محصول : ( ترازو ، ترازوی آدام ، ترازوی آزمایشگاهی ، ترازوی گرمی ، ترازو گرمی آدام )
ترازو گرمی آدام  HCB-602 H به عنوان ترازوی آزمایشگاهی جهت توزین مواد ریز گرمی مورد استفاده قرار میگیرد کارخانه ی آدام که در کشور انگلیس تاسیس گردیده است محصولاتی را با برند آدام ارائه می دهد که کیفیت و کارایی بسیار بالایی دارند ترازوی آدام مدل HCB-602 H در ظرفیت ۶۰۰ گرم و دقت توزین ۰/۰۱ گرم قابل ارائه می باشد بر روی کفه ی ترازو کابین قرار گرفته است که به توزین دقیق تر ترازو کمک می کند ترازوی دیجیتال آدام قابلیت های کارآمدی را به مشتریان عرضه می کند که یکی از آن ها اتصال ترازو به کامپیوتر می باشد این امر به مشتری این امکان را می دهد تا اطلاعات وزنی را در سیستم کامپیوتر مشاهده و ثبت کنند کارشناسان بخش فنی تراز ایران ترازوی آزمایشگاهی آدام را مورد تایید قرار داده اند و به همراه ۱۲ ماه گارانتی ارائه می دهند .

    

    کشور سازنده : انگلیس
    نوع کاربری : ترازوی گرمی
    ظرفیت توزین : ۶۰۰ گرم
    دقت توزین : ۰/۰۱ گرم
    کالیبراسیون ترازو : اتوکالیبره
    دارای محفظه ی توزین
    قابلیت اتصال به کامپیوتر
    نوع تغذیه : برق و باتری قابل شارژ
    قابلیت های ویژه : محاسبه ی وزن تا ۱۵ واحد وزنی
    گارانتی محصول : ۱۲ ماه

    
    
ترازو گرمی آدام  HCB-602 H تولید کشور انگلیس می باشد ظرفیت این ترازو ۶۰۰ گرم و دقت توزین ۰/۰۱ گرم است که جهت توزین مواد ریز گرمی مورد استفاده قرار میگیرد ترازوی آدام دارای محفظه ی توزین است که از دخالت عوامل محیطی در توزین جلوگیری می کند تراز ایران نمایندگی فروش ترازو دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه ۱۲ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد جهت مشاوره قبل از خرید ترازو با کارشناسان ما در تماس باشید .

نظرات() 

نویسندگان

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic